Filtr KVL A 300

Popis:

Filtr KVL A 300 je filtrační médium ze syntetických vláken rozdílné tloušťky, tepelně upravené a zpevněné pojivem s prostředkem pro vázání prachu. Zhuštění vláken směrem k výstupní straně materiálu umožňuje efektivně využít celou tloušťku k záchytu prachu. Není vybaven plastovou ochrannou mřížkou.

Použití:

KVL A300 se používá se jako stropní filtr ve stříkacích kabinách.

Dodávání:

Role 2x20 m nebo přířezy dle potřeby zákazníků.

Chcete vědět více?

Filtr KVL A 560G

Popis:

Filtr KVL A 560G je speciální jemné filtrační médium, které je vyrobeno ze syntetických vláken progresivně zhuštěných, která jsou zpevněna umělým pojivem (nebo termicky) do pevného a stabilního filtračního rouna. Materiál je nasycen prostředkem pro vázání prachu. Médium je na straně čistého vzduchu fixováno plastovou ochrannou mřížkou pro zamezení úletu vlákének média.

Použití:

KVL A 560G se používá jako stropní filtrace ve stříkacích kabinách při vyšších nárocích na kvalitu přívodního vzduchu.

Optimální poměr cena/výkon.

Dodávání:

Role 2x20 m, nebo přířezy dle potřeby zákazníků.

Chcete vědět více?

Filtr Viledon PA 560G-10

Popis:

Filtr Viledon PA 560G-10 je speciální jemné filtrační médium, které je vyrobeno ze syntetických vláken progresivně zhuštěných, která jsou zpevněna umělým pojivem (nebo termicky) do pevného a stabilního filtračního rouna. Materiál je nasycen prostředkem pro vázání prachu. Médium je na straně čistého vzduchu fixováno plastovou ochrannou mřížkou pro zamezení úletu vlákének média.

Použití:

Viledon PA 560G-10 se používá jako stropní filtrace ve stříkacích kabinách při nejvyšších nárocích na kvalitu přívodního vzduchu.

Dodávání:

Role 2x20 m, nebo přířezy dle potřeby zákazníků.

Chcete vědět více?
Kovolak Kovolak
Marie Majerová 1152
584 01 Ledeč nad Sázavou
Česká republika
 
tel.: +420 569 726 060
fax: +420 569 713 214
email: kovolak@kovolak.cz