Podlahový filtr KVL LAK

Popis:

Podlahový filtr KVL LAK je tvořen W složencem ze speciálního filtračního papíru se samozhášivou úpravou, čímž je dosažena vysoká požární odolnost (klasifikace na oheň: E). Po delší straně je zalit ke kartonovým bočnicím speciální směsí polyuretanu. Je zpevněn separátory z tavného lepidla. Vynikající jímavost filtru KVL LAK od velikosti částic 18 µm.

Použití:

Podlahový filtr KVL LAK se používá ve filtračních systémech na odtazích z lakoven nebo stříkacích boxů v kombinaci s podlahovým filtrem KVL Grün (Paint stop), případně filtrem KVL B290 nebo jako koncový filtr záchyt jemných částic.

Dodávání:

Rozměr 740x470x47 mm

Chcete vědět více?

Filtr KVL AFVH

Popis:

Ochranný filtr KVL AFVH slouží pro záchyt kapek barvy při stříkání. Venturiho efekt v kombinaci se změnami směru vzduchu, v němž jsou obsaženy částečky barev umožňuje efektivní a vysoce účinnou ochranu. Všechny typy jsou sestaveny ze dvou skládaných kartonů. Otvory v přední stěně jsou umístěny asymetricky oproti otvorům ve stěně zadní. Při průchodu vzduchu filtrem dochází ke změně jeho proudění ve všech třech osách. V zadní stěně tvořené hlubšími záhyby tvaru V vznikají kapsy, ve kterých se zachycují oddělené kapalné částice.

Použití:

Ochranný filtr KVL AFVH je nasazován samostatně nebo jako předfiltr u vícestupňových filtračních systémů na odtazích z lakoven nebo stříkacích boxů v kombinaci s podlahovým filtrem KVL Grün (Paint stop).

Dodávání:

Šíře 1mx10 bm

Chcete vědět více?

Filtr KVL Grün 2

Popis:

Odlučovač přestřiků barev Grün (Paint stop) je vyrobený z progresivně zhuštěných a vysoce elastických, nehořlavých skelných vláken. Materiál má vysokou hromaditelnost barevných aerosolů od 3 500 až do 5 900 g/m2 a tím i dlouhý servisní interval výměny.

Použití:

Odlučovač přestřiků barev Grün (Paint stop) se používá především pro záchyt přestřiků barev, a to jak v podlahových kabinách tak i stříkacích boxech. Používá se v kombinaci s podlahovým filtrem KVL LAK nebo filtrem KVL AFVH.

Dodávání:

Role 2x20 m nebo šíře rolí dle potřeby zákazníků, např. 0,9x20 m, nebo přířezy dle potřeby zákazníků.

Chcete vědět více?

Filtr KVL B/290

Popis:

Filtr KVL B/290 je filtrační médium, které se skládá z neuspořádaně poskládaných netkaných zkroucených syntetických vláken rozdílné tloušťky, která jsou zpevněna umělým pojivem (nebo termicky) do pevného a stabilního filtračního rouna. Materiály mají díky progresivní konstrukci vláken extrémně nízké tlakové ztráty a vysokou hromaditelnost prachu.

Použití:

Filtr KVL B/290 se používá především pro záchyt přestřiků barev, a to jak v podlahových kabinách tak i stříkacích boxech. Používá se v kombinaci s podlahovým filtrem KVL LAK a odlučovačem přestřiků barev Grün (Paint stop).

Dodávání:

Role 2x20 m nebo přířezy dle potřeby zákazníků.

Chcete vědět více?

Filtr KVL Lakolin

Popis:

Jedná se o netkanou textílii pojenou termicky.

Použití:

KVL Lakolin se používá především pro prvotní záchyt přestřiků barev ve stříkacích boxech jako "ochrana" plechových žaluzií.

Vynikající poměr cena/výkon výrobku.

Dodávání:

Role šíře 1,6 nebo 2 m, návin 100 nebo 200 m.

Chcete vědět více?

Filtr KVL FP 65-610, F6 (možnost až F9)

Popis:

Kompaktní filtrační článek KVL FP 65-610, F6 představuje moderní a efektivní řešení pro odloučení nejjemnějších částic nátěrové hmoty obsažené v odsávané vzdušnině. Celulózní médium (spec. filtrační papír) je vyskládáno do složenců ve tvaru V a vsazeno do plastového rámu. Vynikající poměr výkon / cena výrobku.

Použití:

KVL FP 65-610, F6 se používá především pro koncový záchyt přestřiků barev ve stříkacích boxech.

Dodávání:

Rozměr 610x610x300 mm.

Chcete vědět více?
Kovolak Kovolak
Marie Majerová 1152
584 01 Ledeč nad Sázavou
Česká republika
 
tel.: +420 569 726 060
fax: +420 569 713 214
email: kovolak@kovolak.cz