KVL Glas 1-4“

Popis:

Filtrační médium KVL Glas 1"- 4" se skládá z elastických, kroucených neuspořádaně poskládaných skelných vláken, která jsou v místě styku fixována speciálním plastem. Pro lepší vázání a odlučování částic je médium nasyceno nezávadným prostředkem pro vázání prachu.

Použití:

Filtrační médium KVL Glas 1"- 4" se používá především pro záchyt přestřiků barev, a to jak v podlahových kabinách tak i stříkacích boxech. Používá se v kombinaci s podlahovým filtrem KVL LAK nebo filtrem KVL AFVH.

Dodávání:

Role 2x20 m nebo šíře rolí dle potřeby zákazníků, např. 0,9x20 m nebo přířezy dle potřeby zákazníků

Chcete vědět více?

KVL B/220

Popis:

Filtrační média se skládají z neuspořádaně poskládaných netkaných zkroucených syntetických vláken rozdílné tloušťky, která jsou zpevněna umělým pojivem (nebo termicky) do pevného a stabilního filtračního rouna. Materiály mají díky progresivní konstrukci vláken extrémně nízké tlakové ztráty a vysokou hromaditelnost prachu.

Použití:

Filtr KVL B 220 se používá jako předfiltry v klimatizačních a větracích jednotkách, především pro záchyt hrubých prachových částic v průmyslu, skladovacích a výrobních halách.

Dodávání:

Role 2x20 m nebo přířezy dle potřeby zákazníků.

Chcete vědět více?

Filtr KVL B/290

Popis:

Filtr KVL B/290 je filtrační médium, které se skládá z neuspořádaně poskládaných netkaných zkroucených syntetických vláken rozdílné tloušťky, která jsou zpevněna umělým pojivem (nebo termicky) do pevného a stabilního filtračního rouna. Materiály mají díky progresivní konstrukci vláken extrémně nízké tlakové ztráty a vysokou hromaditelnost prachu.

Použití:

Filtr KVL B/290 se používá především pro záchyt přestřiků barev, a to jak v podlahových kabinách tak i stříkacích boxech. Používá se v kombinaci s podlahovým filtrem KVL LAK a odlučovačem přestřiků barev Grün (Paint stop).

Dodávání:

Role 2x20 m nebo přířezy dle potřeby zákazníků.

Chcete vědět více?
Kovolak Kovolak
Marie Majerová 1152
584 01 Ledeč nad Sázavou
Česká republika
 
tel.: +420 569 726 060
fax: +420 569 713 214
email: kovolak@kovolak.cz